Garanti, İade ve İptal Şartları

Firmamızda satılan tüm ürünler orijinal olup üretici garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir.
Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşır.
Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna tutanak karşılığında iade ediniz.

Ürün Teslimatı

Ürün teslimatları 3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama 5 iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

  • İadeler ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları ile) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

 

» İademi hangi adrese göndereceğim?

ASİ CANYAYLA KURUYEMİŞ VE KAHVE ÇEŞİTLERİ
Cebrail Mh. Cumhuriyet Cd. No:28  Antakya / HATAY  adresimize iade yapılacaktır.

 

» İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılır?

Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde yansırken havale ile yapılan ödemeler en geç 5 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.