Biz Kimiz ?

        1990 yılında Cabir CULHA tarafından kurulmuş olup zor şartlar altında Kendine meslek edinip tek basına büyük yükün altına girer, Zamanın şartları ile makina, ulaşım, taşıma, maddiyat, rekabet gibi zor şartlarda mesleğimizle bütünleştik.

       Kuruyemişçiliğe başladığımızda önceliğimiz en kaliteli ürünleri tedarik edip en iyi şekilde üretip ve en uygun fiyatta müşterilerimize verebilmektir.

       Kaliteli 1.sınıf ürünlerimizin uygun fiyatta sunulmasındaki en büyük etken ürünlerin tamamının yerinde alınıp kendi fabrikamızda, kendimiz tarafımızda işlenmesidir. Arada komisyon komisyoncu olmaması ve işlenme ücreti olmadığından fiyatlarımıza yansımıştır.

        Markamızın en büyük özelliği herkesin lezzet anlayışına uygun şekilde yapılıp siz değerli müşterilerimize hizmetine sunmak Asi Canyayla Kuruyemiş bir aile şirketi olup babadan oğula geçerek markanın değerini bilip her zaman hedefi üste koyarak devam etmektir.

        Geldiğimiz bu noktada siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için canla başla çalışmaya ve hep üzerine koymaya devam edeceğiz.

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Kalbinize Dost

Ürünlerimiz sağlığınıza hiçbir zarar vermez .....

Sizin Markanız

Yılların verdiği tecrübe ve sizlerin desteği ile ..

Taze ve Temiz

Doğadan el değmeden evlerinize...

Modern Üretim

El değmeden hazırlanıp en güncel makinalarla ...